NORISES VIETA

Gleznainais Bauskas Pilskalna parks, kur “Bauska TASTE” ik gadu uzņem savus viesus, ir kā radīts, lai svinētu satikšanās prieku. Šeit satiekas ne tikai upes, bet arī dažādi laiki un kultūras. Festivāla teritorija stiepjas Bauskas pils pakājē, kas celta 15. gs. vidū un šobrīd ir vienīgā atjaunotā renesanses-manierisma stila pils Latvijā.

 skatīt Google Maps norādes

 skatīt Waze norādes

TRANSPORTS

Ciemiņiem no galvaspilsētas īpaši ērta transporta opcija ir sabiedriskais autobuss Rīga-Bauska, kas kursē vismaz reizi stundā. Izkāpjot pieturā “Rātslaukums”, līdz festivāla teritorijai ved 15 minūšu gara pastaiga caur šarmanto Bauskas vecpilsētu. Ar autobusu kursēšanas laikiem vari iepazīties šeit !

Tiem, kas nolēmuši doties ceļā ar savu braucamo, no:

• Rīgas uz Bausku (autoceļš A7, E 67), attālums 67 km, ceļā – 1 stunda
• Dobeles caur Eleju uz Bausku (autoceļš P103), attālums 74 km, ceļā – 1 stunda
• Jelgavas caur Iecavu uz Bausku (autoceļš P93, A7), attālums 55 km, ceļā – 50 min
• Jelgavas caur Eleju uz Bausku (autoceļš E77, P103), attālums 62 km, ceļā – 56 min

AUTOSTĀVVIETA

Festivāla “Bauska TASTE” teritorijā transporta līdzekļus novietot nav iespējams. Vietējie iedzīvotāji uz festivālu aicināti doties ar kājām, taču pilsētas ciemiņi savus spēkratus var atstāt kādā no bezmaksas sāvlaukumiem Bauskas pilsētas teritorijā. Plašāku informāciju par automašīnu bezmaksas novietošanas iespējām pilsētas teritorijā meklē sadaļā autostāvvietas !

TELŠU PILSĒTIŅA

Spilgtākiem “Bauska TASTE” iespaidiem guļvietu iespējams ierīkot festivāla telšu pilsētiņā, kas iekārtota mītiem apvītajā Ķirbaksalā. Palikšana telšu pilsētiņā ir iekļauta biļetes cenā. Aicinām ņemt vērā, ka festivāla apmeklētājs pats atbild par savām personiskajām, telšu pilsētiņā atstātajām mantām. Uz telšu pilsētiņu attiecas visi festivāla “Bauska TASTE” noteikumi .

FESTIVĀLA JAUNUMU LISTE

Piesakies, lai iegūtu jaunāko informāciju un uzzinātu vairāk par festivāla aktuālajiem jaunumiem!

Bauska TASTE © 2024

Bauska TASTE © 2023